Misyonumuz

Petek İnsan kaynakları Antrepoculuk ve Depoculuk kaliteli hizmeti, sektör standartlarının üzerinde sunma gayretindedir. Sektörel gelişme ve yenilikleri sürekli takip ederek uygulamaktadır. Şirketimizin ana ilkesi kişi ve kurumların tüm işlerinde, çözüm ortağı olarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Rekabet ortamında farkı yaratanın insan olduğu bilincinden hareketle, müşterilerimiz için çalışacak/çalışanların motivasyon düzeyini yükseltmek, şirketlerine olan bağlılık ve çalışanlar arası işbirliğini sürekli geliştirerek müşterilerimizin rekabet gücünü arttırmaktır.
İnancımız bir şirketin değerinin, insan sermayesi ile de ölçülebildiği yönündedir. Sektöründe yetiştirilmesi belli bir süre gerektiren nitelikli, deneyimli, eğitilmiş personel unsuru, ülke ekonomisi, ülke güvenliği ve toplum hayatı bakımından son derece önemlidir.
Müşterilerimizin temin ettiğimiz insan kaynağı ile karlı, verimli ve güvenli şekilde çalışması bizim için büyük önem taşımaktadır. Süratli ve kaliteli hizmet anlayışıyla, müşterilerimizin beklentilerine tüm Türkiye genelinde hizmet vermek amacıyla sürekli ve istikrarlı bir şekilde büyümektir.

Vizyonumuz

Petek İnsan kaynakları Antrepoculuk ve Depoculuk; kalite, dürüstlük, güven, gibi temel hassasiyetlerimizden ödün vermeden, çalışanlarımızın görüş ve önerilerini, müşterilerimizin talep ve beklentilerini dikkate alarak ve sektörün önde gelen firmalarından birisi olarak, güçlü referanslarımızla birlikte yüksek rekabet ortamında müşterilerimize temin ettiğimiz insan kaynağı ile karlı ve yüksek çalışma potansiyeline sahip bir kuruluş olarak büyümektedir.
Müşterilerimizin misyon ve vizyonu doğrultusunda ülkemizin istihdamına katkıda bulunarak, uygun iş gücünün bulunmasında ilk tercih olmaktır.