Biz Kimiz?

Dünya da ve özellikle ülkemiz de de ciddi bir büyüme sağlayan sektörlerden olan Lojistik, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürün, servis hizmeti ve bilgi akışının başlangıç noktasından (kaynağından) , tüketildiği son noktaya (nihai tüketici) kadar olan tedarik zinciri içindeki hareketinin etkili ve verimli bir biçimde planlanması, uygulanması, taşınması, depolanması ve kontrol altında tutulması hizmetidir.” Bu duruma göre büyük başarılar için, profesyonel bir organizasyon, deneyim ve tecrübeli bir ekip, aynı zamanda iletişim destekli insan kaynağına ihtiyaç vardır. Petek İnsan kaynakları Antrepoculuk ve Depoculuk, alanında yurtiçinde ve yurtdışında söz sahibi olan firmaların çeşitli departmanlarında çalıştırmak üzere personel ihtiyacının karşılanması yönünde hizmet vermektedir. Firmaların norm kadroları dışında kalan, geçici, mevsimlik veya proje bazında eleman taleplerini sağlamaktadır. Petek İnsan kaynakları Antrepoculuk ve Depoculuk, referanslarımızda belirttiğimiz şirketlerin depolarındaki depo dizaynı, temizliği, tüm yükleme ve boşaltma (Tahmil-Tahliye) işlerini Ülke genelinde itina ile yapmaktadır. Biz Petek İnsan kaynakları Antrepoculuk ve Depoculuk olarak bölgemizde ve tüm Türkiye’de lojistik firmalarına Çözüm ortağı olmak için varız.

Neden biz?

Firmaların kendi kadrolarına yönelik görevlerine daha etkin bir şekilde odaklanmasını sağlayarak, ana işlerindeki verim katsayısını yükseltirken İK departmanı için donanım ve sistem yatırımına ayrılacak maliyetler azaltılmış olur. Muhasebe departmanlarına da destek verilerek bordrolama hizmeti, ISKUR, SSK, Vizite kâğıdı, Maaş, Avans, İş kazası ve benzeri personel özlük işleri tarafımızca gerçekleştirilir. Fabrikalarınızın üretim konularını teşkil eden tüm eleman talepleriniz tarafımızca karşılanır. Gün içerisinde oluşabilecek personel ihtiyaçları süratli bir şekilde tarafımızca temin edilebilir. Personel seçimimiz, hizmet verdiğimiz firmaların ihtiyacı doğrultusunda, mevcut personel havuzumuzdan, belirtilen görevlerin nitelikleri göz önünde bulundurularak yapılır. Personel maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlanırken firmanın outsource etmiş oldukları kadroların risk yönetimi profesyonelce yönetilir.

Önceliklerimiz

Müşterilerin her türlü ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek hizmeti, müşteri odaklı yaklaşımla sunmak.

Sabır ve süreklilik anlayışına ve kusursuz müşteri memnuniyetine dayalı bir şekilde çalışmak.

Sürekli ve istikrarlı büyürken verimliliği korumak, gelişimi sürekli kılmak ve mükemmellikten ödün vermemek.

Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarına da iyi bir çalışma ortamı sunmak

Ülke ekonomisine katkıda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir verimliliği yaşam prensibi haline getiren, kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek katma değeri sağlayacak hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.